200-річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

19.03.2014 21:13

Протягом  січня  - березня  2014 року бібліотекарем школи Бацан А.Р. у 15 класах початкової  школи проведено  бібліотечні уроки  з теми «Вічне і живе Шевченкове слово». Діти дізналися про важке, але світле життя Кобзаря,переконалися  в тому, що найкраща земля та, де вони народилися, живуть, де мешкає родина, друзі. Вони усвідомили, що митець символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять. Молодші школярі переглянули презентацію «Добре жити тому, чия душа і дума добро навчилася любить»,натхненно декламували  священні та животворні  поезії, співали невмирущі пісні, покладені на його  вірші, відповідали на завдання вікторини «Подорожі Шевченка Україною», ознайомилися з виставкою «Шевченкові думи переживуть віки». Пам’ять про Велета духу, національного пророка, Титана українства  залишається в серці кожного учня!