Пізнавальні канікули

07.11.2016 11:19

2 лютого 3-В клас разом із класним керівником Герасименко Л.І. та бібліотекарями школи Слеб О.Ф. та Зарицькою А.Р. відвідали у місті Києві редакцію журналу "Пізнайко", якому виповнилося 20 років. Працівники редакції провели захоплюючу екскурсію по сучасній будівлі, де створюється журнал, розповіли шлях, який проходить "Пізнайко", щоб потрапити до нас у руки. Учні спробували себе у ролі: художника, письменника, редактора, а потім створили свій власний журнал із цікавими завданнями. По закінченню екскурсії для дітей провели майстер-клас, де учні створили справжню карту України із різноманітних матеріалів. Екскурсія була захоплююча, пізнавальна, учні з великим задоволенням ділилися враженнями про редакцію дитячого журналу "Пізнайко" і на згадку  кожному учню був подарований журнал. По дорозі додому учні завітали в  селище Немішаєве в музей  "Українського костюма та української писанки". Канікули пройшли не дарма, кожен третьокласник збагатив свої знання і розширив світогляд.