Мандрівка до шкільної бібліотеки

27.09.2016 13:51

Сьогодні до нашої бібліотеки з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається щорічно 30 вересня, на екскурсію завітали учні 1-Г та 2-А класів, вони помандрували у безмежний світ казок разом із літературними героями - учнями 3-В класу. Першокласники дізналися багато цікавого про шкільну бібліотеку, дізналися про правила поводження з книгою,відгадували загадки, які приготували третьокласники. З великим задоволенням учні ознайомилися з бібліотекою, поспілкувалися з казковими героями, екскурсія пройшла весело та цікаво.Бібліотекар Слеб О.Ф. та Зарицька А.Р. в кінці зустрічі розказали, що сила книжки- безмежна, без неї  людина сліпа, що книга є джерелом нашого часу, тому читати треба обов'язково і записали юних читачів до шкільної бібліотеки.