Про нас

У навчанні і вихованні особистості велику роль відіграє книга. І в результаті цілеспрямованого пошуку форм роботи шкільної бібліотеки працює система, спрямована на формування і забезпечення інтелектуального розвитку особистості, виховання почуття національної гідності, підвищення інтересу до культури та історії українського народу, бажання примножувати його здобутки.

Шкільна бібліотека спрямовує свою роботу відповідно до Положення «Про шкільну бібліотеку та вимог навчально-виховного процесу в школі, основним напрямком якого є формування і розвиток соціально-активної, гуманістично-спрямованої особистості на основі впровадження науки і техніки, культури, нових технологій навчання, інтеграції знань, яких вимагає сучасна загальноосвітня школа.

Бібліотека - це місце, де збуваються всі фантазії і мрії дитинства. ЇЇ книжковий фонд - біля 22 тисяч, допоможе учням засвоїти соціальний досвід свого народу, приверне увагу до культурних і духовних надбань, виховає естетичні уподобання. А ще це місце зустрічі з цікавими людьми: письменниками, видавцями та артистами.
 Дозвольте відрекомендуватися - шкільні бібліотекарі
Слеб Ольга Федорівна
Зарицька Анна Романівна
Якщо ви не володієте достатньою інформацією про те, як ефективно використовувати у своїй праці ресури шкільної бібліотеки, ми із задоволенням допоможемо вам освоїтися в її інформаціїному просторі.
Запрошуємо вас до шкільної бібліотеки!